BG-01B-B-SL-350 W Bl/Silv Midi USB 1394
CHIEFTEC
Opinie
brutto za 1 szt
towar dostępny
Ilość:
<
od 10.99
około wt. 19.05 - czw. 21.05 u Ciebie
Oblicz ratę
Dane główne
CHIEFTEC
BG-01B-B-SL-350
od 10.99
Dowiedz się więcej
Parametry techniczne
Parametry techniczne produktu
AIR-DUCT
Tak
Akceptowalny format płyty głównej
ATX
Czujnik otwarcia obudowy
Nie
Głębokość
440 mm
Gniazdo USB na panelu przednim
2 szt.
Ilość miejsc na dodatkowe wentylatory
5 szt.
Ilość slotów rozszerzeń
7 szt.
Ilość zatok 3,5 '' (wewnętrznych)
2 szt.
Ilość zatok 3,5 '' (zewnętrznych)
Ilość zatok 5,25 '' (zewnętrznych)
3 szt.
Kolor obudowy
czarno-srebrna
Miejsca na dodatkowe wentylatory (opis)
do dokupienia: 1x 120mm front, 1x 92mm tylny, 3x 92mm boczne (2x l, 1x p)
Moc zasilacza
350 W
Montaż beznarzędziowy
Nie
PFC
Producent zasilacza
GPS-350EB-101A
Szerokość
180 mm
Typ obudowy
Midi Tower ATX
Waga
9 kg
Wysokość
460 mm