IX-03B-90W mini ITX Aluminium panel
CHIEFTEC
Opinie
brutto za 1 szt
towar dostępny
Ilość:
<
od 0
Darmowa wysyłka - szcegóły po dodaniu do koszyka
około pt. 15.05 - wt. 19.05 u Ciebie
Oblicz ratę
Dane główne
CHIEFTEC
IX-03B-90W
od 0
Dowiedz się więcej
Opis
http://www.chieftec.eu/en/chassis/itx-tower/ix-03b.html M/B Support: mini ITX Dimension (DxWxH): 220mm x 197mm x 63mm Weight: 1.5Kg w/o PSU (net) Drive Bays external: Optional (1x 5.25" slim line in MK-35DV included) Drive Bays internal: 2x 2.5" or 1x 3.5" and 1x 2.5" with optional HDD Kit MK-35DV Power Supply: Optional AC-DC adapter with DC-DC transformer (CDP-090ITX-90Watt) Front I/O: N/A Scope of Delivery: Set of screws, magnetic floor stand Material: 0,6mm Cooling (optional): 2x 50mm
Dane techniczne obudowy:
Obsługiwane płyty główne: Mini-ITX
Miejsce na zasilacz:
Zainstalowany fabrycznie: zewnętrzny 90 Watt
Miejsca na dyski i napędy:
Wewnętrzne zatoki:
2.5 cala 2 sztuki
Wentylatory:
Miejsca na dodatkowe wentylatory: 2x 50 mm
Wymiary obudowy (szerokość x wysokość x głębokość) 197 x 63 x 220 mm
Waga 1.5 kg
Parametry techniczne
Parametry techniczne produktu
Kod producenta
IX-03B-90W
Typ obudowy
Mini ITX
Akceptowalny format płyty głównej
Mini-ITX
Producent zasilacza
CHIEFTEC CDP-090ITX-90W
Moc zasilacza
90 W
PFC
tak
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim
1 szt.
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim
1 szt.
Montaż beznarzędziowy
nie
Wysokość
63 mm
Szerokość
197 mm
Głębokość
220 mm
Ilość miejsc na dodatkowe wentylatory
2 szt.
Miejsca na dodatkowe wentylatory (opis)
2 x 50mm
AIR-DUCT
Nie
Czujnik otwarcia obudowy
Kolor obudowy
Czarny
Rodzaj materiału
SECC (0,6mm)